22 Nisan 2020 Çarşamba

Sıfır Bir izle | Sıfır Bir Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sıfır Bir izle | Sıfır Bir Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sıfır Bir izle, Sıfır Bir Filmi Konusu, Oyuncuları, Yönetmeni Sıfır Bir Filmi Fragmanı Full hd tek parça izle filmi hakkında tüm ayrıntılar.
Sıfır Bir Filmi Yönetmeni : Kadri Beran Taşkın

Sıfır Bir Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Savaş Satış, Onur Akbay, Hiro Hami

Sıfır Bir Filmi Fragmanı Full HD izle

Sıfır Bir izle Gişede gösterime girdiği ilk günden bu yana oldukça iyi reaksiyonlar alan Sıfır Bir Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve filmde yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Sıfır Bir fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.Sıfır Bir Full hd tek parça 1080p izlemeden önce filmde yaşanacakları öğrenebileceğiniz fragmanı izleyerek ve filme ilişkin hazırladığımız içerikleri okuyarak film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sıfır Bir Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Sıfır Bir Filmi Konusu : Sıfır Bir, İzmir'e yerleşen ve Adana'da suç dolu hayatlarını geride bırakan Savaş, Cihat ve Azad'ın hikayesi hakkında. Cidan ve Azad'la birlikte Adanyan çete lideri Savaş, şiddetli geçmişlerini geride bırakmaya karar verir. Üç arkadaş Adana'dan ayrılır ve hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak için İzmir'e yerleşir. Burada, silahlardan uzakta yeni bir hayat kuran üç arkadaş oto yıkama yapıyor. Ancak, geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de, kendilerini tekrar savaşın ortasında bulurlar. Ekip, Melek adında küçük bir kızın, başına gelen tüm kötü şeylerden sonra Savaş ve arkadaşlarına sığınmasıyla harekete geçer. Melek'i taciz eden ve annesinin organlarını alıp ölümüne mahkum eden Cihad ve Azad kendilerini geri dönüşü olmayan bir yolda bulurlar.

Sıfır Bir izle, Sıfır Bir Filmi izle, Sıfır Bir full izle, Sıfır Bir tek parça izle, Sıfır Bir hd izle, Sıfır Bir Filmi Fragmanı, Sıfır Bir Filmi Konusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder